فیلمبرداری دنباله «جانوران شگفت‌انگیز» آغاز شد

[ad_1]

http://naghdefarsi.comhttp://parslove.avaxblog.com/wp-content/uploads/sites/191/2017/07/فیلمبرداری-دنباله-«جانوران-شگفت‌انگیز»-آغاز-شد.jpg

فیلمبرداری اولین دنباله مجموعه سینمایی «جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آنها» به نویسندگی جی. کی. رولینگ در لوکیشن ضبط فیلم‌های «هری پاتر» واقع در استودیوی برادران وارنر خارج از لندن آغاز شد. همزمان، استودیوی «برادران وارنر» اقدام به انتشار جزییاتی تازه در رابطه با خط داستانی دومین فیلم این مجموعه فانتزی کرده است. بنا بر اطلاعات منتشر شده، ادی ردمین در نقش «نیوت اسکمندر» دوستدار جانوران شگفت‌انگیز بر می‌گردد تا با «گلرت گریندلوالد» جادوگر شروری که جانی دپ ایفاگر نقش او است، به نبرد بپردازد.

به گزارش «ورایتی»، جود لا بازیگر سرشناس انگلیسی هم قرار است در نقش آلبوس دامبلدور جوان مقابل دوربین برود؛ شخصیتی که نقش دوران سالخوردگی او را ریچارد هریس و مایکل گمبن در سری فیلم‌های هری پاتر ایفا کرده‌اند.

خط اصلی داستان این دنباله سینمایی در پاریس سال‌های دهه ۱۹۲۰ می‌گذرد؛ کمی بعد از به دام افتادن گریندلوالد به دست اسکمندر در پایان فیلم اول این مجموعه فانتزی. استودیوی «برادران وارنر» در بخشی از توضیحات اخیر خود آورده است: «گریندلوالد به شکل دراماتیکی موفق به فرار شده و در صدد است پیروان بیش‌تری را دور خودش جمع کند تا به جنبش او بپیوندند. تنها کسی که ممکن است بتواند او را متوقف کند آلبوس دامبلدور است؛ جادوگری که زمانی عزیزترین رفیقش به شمار می‌رفت. از سوی دیگر، دامبلدور برای رسیدن به هدفش نیازمند یاری نیوت اسکمندر شاگرد سابقش است؛ جادوگری که پیش‌تر یک بار، اقدامات گریندلوالد را خنثی کرده بود.»

از جمله شخصیت‌های فیلم اصلی که در این دنباله جدید حضور دارند می‌توان به تینا (کاترین واترستن)، کویینی (الیسن سودل) و جیکوب (دن فاگلر) اشاره کرد. اما بنابر بر اطلاعاتی که «وارنرها» منتشر کرده‌اند، در جریان تلاش برای متوقف ساختن گریندلوالد و به هنگام مواجهه با مخاطرات جدیدی که دنیای بحران‌زده جادوگری را به تسخیر درآورده، «وفاداری این سه شخصیت نیز مورد آزمایش قرار می‌گیرد».

نگارش فیلمنامه اولین دنباله این مجموعه هم به عهده خود رولینگ بوده است. این دومین تجربه حرفه‌ای خالق مجموعه داستان‌های هری پاتر در عرصه نویسندگی فیلمنامه به شمار می‌رود. دیوید ییتس هم در مقام کارگردان بار دیگر پشت دوربین قرار گرفته است.

فروش جهانی اولین فیلم «جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آنها» که در سال ۲۰۱۶ روی پرده رفت، به بیش از ۸۰۰ میلیون دلار رسید. دومین فیلم این مجموعه پنج قسمتی برای اکران در نوامبر ۲۰۱۸ آماده می‌شود.


منبع: آی‌سینما

منبع خبر: http://www.naghdefarsi.com/hollywood-news/18647—l-r–.html

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *