انصراف «دیوید آیر» از کارگردانی «صورت زخمی»

[ad_1]

http://naghdefarsi.comhttp://parslove.avaxblog.com/wp-content/uploads/sites/191/2017/07/انصراف-«دیوید-آیر»-از-کارگردانی-«صورت-زخمی».jpg

بعد از جدایی آنتوان فوکوآ از پروژه بازسازی «صورت زخمی»، این‌بار نوبت به دیوید آیر رسید تا او هم انصراف خود را از ادامه همکاری با استودیوی یونیورسال اعلام کند.

حدود دو ماه پیش بود که اعلام شد کارگردان فیلم‌های «جوخه انتحاری» و «فیوری» جایگزین فوکوا شده است و دیه‌گو لونا بازیگر مکزیکی هم در نقش «تونی مونتانا» شخصیتی که با اجرای درخشان آل پاچینو در نسخه ۱۹۸۳ این فیلم کالت ماندگار شد، مقابل دوربین خواهد رفت.

در حال حاضر، علت جدایی غیرمنتظره آیر را عجله یونیورسال برای آغاز تولید این پروژه و تداخل زمانی برنامه‌های این کارگردان عنوان کرده‌اند. «ورایتی» به نقل از منابع آگاه می‌نویسد زمان‌بندی انتشار فیلم جدید آیر با عنوان «درخشان» (Bright) که تولید کمپانی «نتفلیکس» است، با برنامه زمانی استودیوی یونیورسال برای آغاز تولید نسخه جدید «صورت زخمی» تداخل پیدا کرده است.

پیش از این نیز، علت اصلی جدایی فوکوا از این پروژه، مشغله این کارگردان برای ساخت اولین دنباله فیلم اکشن «اکولایزر» عنوان شده بود.

دیلن کلارک به نمایندگی از کمپانی «دیلن کلارک پروداکشنز» و با مشارکت مارتین برگمان تهیه‌کننده نسخه ۱۹۸۳ این فیلم، تهیه و تولید نسخه جدید «صورت زخمی» را بر عهده دارند.

به گفته منابع آگاه، حضور دیه‌گو لونا در این پروژه قطعی است و در حال حاضر، یونیورسال به سرعت مشغول یافتن جایگزینی جدید برای نشستن بر روی صندلی کارگردانی است. با وجود تعلیق نسبتا طولانی که گریبانگیر این پروژه شده، یونیورسال امیدوار است با پیدا کردن کارگردان مناسب از پاییز امسال فیلمبرداری را آغاز کند.

این استودیو اولین‌بار در سال ۱۹۳۲ امتیاز اقتباس از رمان «صورت زخمی» (Scarface) را خریداری کرد.

چنانچه مشکل تازه‌ای گریبانگیر این پروژه نشود و یونیورسال بتواند به موقع با کارگردان مورد نظرش به توافق قطعی برسد، بازسازی «صورت زخمی» از دهم اوت ۲۰۱۸ (۱۹ مرداد ۹۷) در سینماها اکران می‌شود.


منبع: آی‌سینما

منبع خبر: http://www.naghdefarsi.com/hollywood-news/18721–l-r—l-r.html

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *